اگر به دنبال شغل خوب با درآمد بالا هستید دوره CCNA Routing and switching را شرکت کنید

همین حالا ثبت نام کنید

اگر به دنبال شغل خوب با درآمد بالا هستید دوره CCNA Routing and switching را شرکت کنید

دوره CCNA Routing and switching

دوره CCNA یک سطح اولیه در زمینه آموزش شبکه می باشد که بسیاری از افراد از قبیل مهندسین شبکه برای بالا بردن اطلاعات اولیه خود درباره شبکه، در آن شرکت می کنند. دوره آموزشی CCNA Routing & Switching نیز برای متخصص شبکه، مهندس پشتیبان شبکه و مدیر شبکه با تجربه بالای ۳ سال می باشد. یعنی شما به یک باره نمی توانید در این دوره شرکت کنید و باید حتماً دوره های شبکه را گذرانده و ۳ سال در زمینه شبکه و عیب یابی و پیکربندی آن مهارت لازم را کسب کرده باشید تا بتوانید دوره CCNA Routing and switching را شرکت کنید. طی  دوره CCNA Routing and switching مهارتهای نصب شبکه، عملکرد و عیب یابی شبکه ای که با تجهیزات سیسکو بسته شده، ارتباط از طریق آزمایشگاه های را دور و کاهش تهدیدات امنیتی به مهندس شبکه آموزش داده خواهد شد. پس از اتمام دوره CCNA Routing and switching به مهندس گواهینامه معتبر بین المللی که نشان دهنده میزان مهارت او در دوره CCNA  را نشان می دهد، اعطا خواهد شد.

در دوره CCNA Routing and switching چه مطالبی آموزش داده می شود؟

 • نصب و راه اندازی شبکه
 • تنظیم و پیکربندی شبکه
 • بررسی عملکرد شبکه و عیب یابی آن
 • عیب یابی شبکه های شرکت های کوچک

 

مهندس شبکه با گذراندن دوره CCNA Routing and switching چه مهارت هایی کسب می کند؟

 • اصول شبکه
 • برقراری ارتباط اینترنتی
 • مدیریت شبکه
 • گسترش شبکه کوچک یا متوسط با اتصال این شبکه ها به WAN
 • شناختی اولیه درباره IPV6
 • نصب و راه اندازی یک LAN با چند سوئیچ
 • پشتیبانی از VLAN
 • رتبه بندی درخت پوشا
 • عیب یابی اتصالاتIP
 • تنظیم و عیب یابی EIGRP در IPV4 و IPV6
 • تنظیم و عیب یابی OSPF در IPV4 و IPV6
 • تشخیص عملکرد و تجهیزات شبکه  WAN
 • درک عیب یابی شبکه
 • درک فناوری شبکه WAN

ده دلیل برای شرکت در دوره CCNA Routing and switching

کسب گواهینامه دوره CCNA Routing and switching سیسکو بهترین راه آماده شدن برای موفقیت در شبکه است. بنابراین خواندن و مهارت های دوره CCNA و کسب گواهینامه CCNA Routing and switching  می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که ما در ادامه به ۱۰ دلیل آن خواهیم پرداخت.

 1. شما به عنوان متخصص شبکه تایید می شوید

  سیسکو پیشگام در زمینه فناوری مسیریابی و سوئیچینگ است و همچنان به رهبری راه با بزرگترین سهم بازار در بسیاری از صنایع شناخته شده است. اکثر ترافیک اینترنتی امروز و مسیرهای شبکه ای را با محصولات شرکت سیسکو ساخته شده اند. اگر شما دوره CCNA Routing and switching را آموزش دیده و گواهینامه کار روی محصولات سیسکو را دریافت کرده باشید، مهارت های شما مطمئناً به دنبال خود تقاضاهای بسیار زیادی خواهد داشت.

 2. گواهینامه این دوره به صورت حرفه ای طراحی شده است
  از زمانی که دوره CCNA Routing and switching آغاز شد، گواهینامه این دوره توسط مهندسان و کارفرمایان شبکه در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت. با توجه به تحقیقات اخیر ، مهارت سیسکو در میان مهم‌ترین مهارت‌ها برای استخدام می‌باشد. مهارتهای این دوره بیش از ۹۷ درصد تمام مهارت‌های درخواستی هستندو شامل مهارتهای نیاز به درک مشترک از زیرساخت شبکه و پروتکل‌ها و نحوه کار آن‌هامی باشد. امروزه نیاز به گذراندن دوره های سیسکو و کسب مهارتهای آن و بهره وری از این دوره تشدید شده‌است. دوره CCNA Routing and switching و دریافت گواهینامه سیسکو به شما این امکان را می‌دهد که دانش و تخصص را برای موفقیت در شبکه فراهم کنید. با اینکه تکنولوژی‌ها به تکامل خود ادامه می‌دهند، این دوره به شما آموزش می‌دهد که نصب، نظارت و عیب‌یابی محصولات زیربنایی شبکه که در قلب اینترنت قرار دارند را شناسایی کنید.
 1. صدور گواهینامه ، گزینه های شغلی بیشتری را به شما می دهد
  با صدور گواهینامه دوره CCNA Routing and switching ، مسیر حرفه ای فناوری اطلاعات شما بی حد و حصر خواهد بود. ثابت شده که بسیاری برای استخدام و یا ارتقاء شغلی برای کسب گواهینامه دوره CCNA Routing and switching ، تلاش می کنند. با سیسکو، شما می توانید در مسیر مسیریابی و سوئیچینگ پیشرفت کنید و از سطح حرفه ای و کارشناس پیشرفت کنید. شما می توانید مهارت اصلی خود را به فناوری هایی مانند ابر، همکاری، مرکز داده، برنامه نویسی شبکه، وایرلس و یا امنیت شبکه  اعمال کنید. این تخصص ها رو به رشد است که فناوری اطلاعات را گسترش می دهد.
 1. صدور گواهینامه شما را برای تکامل شبکه در عصر دیجیتال آماده می کند

  همانطور که کسب و کار به طور فزاینده ای به دیجیتال سازی تبدیل می شود، زیرساخت شبکه در حال تغییرات رادیکالی است. بخش عمده ای از فرآیند دستیابی به عملکرد شبکه های سنتی، راه را برای معماری شبکه های مبتنی بر نرم افزار که بسته به مجازی سازی، اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، مدیریت خدمات ابری و توانایی معماری را باز و قابل توسعه می داند. تحقیقات اخیر IDC نشان می دهد که مهندسان شبکه و معماران شبکه از مهمترین نقش های آینده فناوری اطلاعات برای حمایت از این تغییرات هستند. سیسکو معماری شبکه دیجیتال سیسکو را به منظور بهره برداری از قدرت شبکه امروز معرفی کرده و متعهد به کمک در جهت هماهنگی آن با شروع دوره CCNA Routing and switching  است.

 1. گواهینامه کار شما تمامی آخرین تغییرات فن‌اوری را حفظ می‌کند

  سیسکو علاوه بر فراگیر کردن تغییرات معماری شبکه های بزرگ مانند شبکه سیسکو، به طور مستمر به بررسی چشم‌انداز فناوری اطلاعات برای پیشرفت‌های تکنولوژی می‌پردازد که بر گواهینامه و نقش شغلی شما به عنوان یک حامی شبکه تاثیر می‌گذارد. دوره CCNA Routing and switching  نیز استثنا نیستو  آخرین تجدید نظر در برنامه‌درسی شامل درک کیفیت خدمات و کاربردپذیری آن‌ها، تعاملات و وظایف شبکه و نقاط دسترسی همراه با تمرکز بیشتر روی IPv6 و امنیت شبکه پایه است.

 1. صدور گواهینامه شما را با کارفرمای شما متضرر می کند

  با پیگیری صدور گواهینامه دوره CCNA Routing and switching سیسکو، مدیران متوجه این ابتکار عمل خواهند شد که ۸۲ درصد از رهبران تحول دیجیتال بر این باورند که افرادی که دارای گواهینامه دوره CCNA Routing and switching هستند، به نوآوری کمک می کنند و اعتبار خاصی برای این گواهینامه سیسکو وجود دارد. در حقیقت کارفرمایان آینده نگر به طور معمول از گواهینامه دوره CCNA Routing and switching سیسکو به عنوان معیار برای شناسایی نامزد شغلی استفاده می کنند.

 1. صدور گواهینامه این دوره شما را منحصر به فرد می سازد

  در عین  حال که متخصصان بیشتری اقدام به کسب گواهینامه دوره CCNA Routing and switching سیسکو می کنند، یک انجمن آموزشی پر جنب و جوش و توسعه حرفه ای به نام شبکه آموزشی سیسکو ظهور کرده است. این انجمن تقریبا یک میلیون نفر از متخصصان را تشکیل می دهد و پشتیبانی قابل توجهی را نیز به همراه دارد زیرا اعضا به یکدیگر کمک می کنند تا به اهداف فناوری اطلاعات خود دست یابند و یاد بگیرند و پیگیری کنند. هنگامی که شما عضو شبکه آموزشی سیسکو می شوید، دسترسی فوری به گروه های مطالعه، آموزش فیلم ها، مشاوره همکار به همکار و ثروت قابل توجهی از اطلاعات امتحان را به دست می آورید.

 1. صدور گواهینامه به شما یک امکان زمینه آموزش می دهد

  مجموعه ای کامل از گزینه های آموزش انعطاف پذیر از طریق همکاران یادگیرنده مجوز سیسکو ارائه داده می شود تا راه شما را برای کسب گواهینامه دوره CCNA Routing and switching آسان تر کند. شما می توانید برای گذراندن دوره مدرس، یک تجربه کلاس درس مجازی، یا آزمایشگاه های دستیار برای ICND1 و ICND2  یک گواهینامه دوره CCNA Routing and switching ثبت نام کنید. شرکت سیسکو آموزش الکترونیکی ، یادگیری آزمایشگاه ها و تمرین امتحان همه به منظور آماده سازی شما برای آزمون صدور گواهینامه آماده می سازد.

 1. صدور گواهینامه کمک می کند که حقوق شما افزایش یابد

  حقوق برای مشاغل شبکه های کامپیوتری همچنان در حال افزایش است.  گواهینامه سیسکو پتانسیل درآمدتان را افزایش می دهد. در راهنمای حقوق و دستمزد ۲۰۱۸، رابرت هالف فناوری دوره CCNA Routing and switching را به عنوان یکی از گواهینامه های مورد نیاز در آمریکای شمالی فهرست می کند که کارفرمایان می توانند حقوق متناسب با آن  را ۵ تا ۱۰ درصد افزایش دهند. بسیاری از سازمان ها اغلب پاداش های سودمند و شناخته شده برای کارکنانی که گواهینامه سیسکو را کسب می کنند، اعطا می کنند.

 1. ارزش در بازنویسی است

  هنگامی که زمان بازنویسی وضعیت خود به عنوان یک ستاره فناوری اطلاعات می آید، می توانید مطمئن باشید که این تلاش یک راه حل قدرتمند و شناخته شده صنعت است که اعتبار دانش شما را تأیید می کند. به همین دلیل است که سیسکو به طور مداوم گواهینامه های خود را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها با نیازهای IT مطابقت دارند.

نوشتهٔ پیشین
اگر می خواهید یادگیری شبکه را از سر گیرید، دوره CCNA را انتخاب کنید
نوشتهٔ بعدی
اگر به مباحث امنیت شبکه علاقه دارید دوره CCNA Security را شرکت کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست