دوره MCSA Server Infrastructure2019 چیست؟

همین حالا ثبت نام کنید

دوره MCSA Server Infrastructure2019 چیست؟

واحد های آی تی و تکنولوژی های مرتبط با آن باید از به روزترین مناسب ترین راه های موجود استفاده نمایند مانند بسیاری از سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه را به خوبی حل و فصل نمایند دوره MCSA Server Infrastructure2019 مختص افرادی است که با سرور یا به طور خلاصه ویندوز سرور سروکار دارند و می‌خواهند مدیریت مناسبی را بر روی سرور و تنظیمات آن انجام دهند.

دوره MCSA Server Infrastructure2019 مناسب چه افرادی است؟

 دوره MCSA Server Infrastructure2019 با استفاده از قواعد و منابع درسی و تجربی مایکروسافت توانسته است که آموزش بسیار مناسبی را به مدیران سرور و افرادی که با ویندوز سرور سر و کار دارند و اصطلاحاً مدیر سرور نامیده می شوند بدهد.

تعلیمات خاصی که این دوره برای افراد دارد باعث می شود تا افراد بتوانند با استاندارد های جهانی با ویندوز سرور کار کنند و ابزارهای مختلف  آن را بشناسند و در عین حال زیر ساخت های کاری این سیستم ها را بتوانند به خوبی شرح دهند و در نقش پشتیبان و مدیر سرور بتوانند تمامی نیاز های آی تی  یک شرکت را به خوبی حل و فصل نمایند.

نیاز های آی تی باعث شده است تا افرادی که دوره های مایکروسافت به خصوص MCSA Server Infrastructure2019 را میگذرانند در تمامی شرکت ها بتوانند کار کنند و به عنوان یک فرد با اهمیت برای سازمان و یا شرکت خود مفید واقع شوند و  در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنند تا بتوانند در کار خود بالاترین کیفیت ممکن را به مخاطب بدهند.

کیفیت کاری بالای مایکروسافت در طبقه بندی و آموزش های دوره MCSA Server Infrastructure2019 می تواند نقطه عطفی باشد که باعث می شود افراد به صورت کارآمد تر و با تجربه تری آموزش ببینند و بتوانند  پس از اتمام دوره مستقیماً وارد بازار کار شوند و تعالیم خود را به خوبی به نمایش بگذارند.

به همین دلیل بسیاری از کارفرمایان و مدیران نیز توسط  این دوره به صورت محدود و فقط در حد آشنایی با این دوره آشناییت بسیار محدودی دارند و خواهان افراد و متخصصانی هستند که دوره MCSA Server Infrastructure2019 را گذرانده باشند و از تجربه کاری مناسبی نیز بهره مند باشند تا بتوانند کار پشتیبانی سرور را به آن‌ها بسپارند و ایشان نیز با استفاده از تعالیمی که در دوره MCSA Server Infrastructure2019 به دست آورده اند پاسخگوی نیاز های کاربران باشند.

آشنایی با دوره MCSA Server Infrastructure2019 یکی از مهمترین نیاز های افرادی است که کار در سطح مدیریتی سرور را در رزومه کاری خود می خواهند و علاقه به کار با سرور را  در نظر دارند تا بتوانند از این راه کسب درآمد کرده و در کاری که به آن علاقه دارند و با تمرکز بر روی حوزه ی مورد علاقه خودشان کار کنند.

دوره ۲۰۱۹ MCSE Server Infrastructure چیست ؟

گام های مدرک MCSA Server Infrastructure2019:

*مهارت ها

مهارت های مهمی که افراد باید در دوره MCSA Server Infrastructure2019 به دست بیاورند نقش بسیار مهمی را برای پیشرفت های علمی و تجربی افراد در  کار با سرور دارد زیرا مهارت میتواند نشان دهنده ی تجربه بالا و علم مناسب نسبت به موضوع  است.

مهارت هایی که باید در این راه به دست بیایند تماماً مربوط به سرور و کار با تنظیمات و پیکربندی های خاص آن هستند که حتماً باید در این مسیر فراگرفته شده و برای کار های مختلف بر روی سرور به کار گرفته شوند.

مهارت اول نحوه کار با ویندوز سرور است که فرد باید به خوبی فرا بگیرد و با استفاده از علومی که به دست آورده است با ویندوز سرور کار کند و بتواند که پاسخگوی مناسبی نسبت به ایرادات و یا مشکلات خاص آن باشد و یا اینکه یک مدیر خوب برای بخش نیاز های افراد از ویندوز سرور باشد تا تمامی نیازهای آنان را فراهم سازد و هیچ گاه سرور با مشکل مواجه نشود.

مهارت های کار با ویندوز سرور میتواند برای بسیاری از افراد خسته کننده و سخت باشد ولی با تلاش و کوشش می توان به این هدف رسید و به خوبی با ویندوز سرور تعامل داشت که این مهارت ها در دوره MCSA Server Infrastructure2019 بسیار اهمیت دارد.

*امتحانات:

برای رسیدن به مدرک دوره MCSA Server Infrastructure2019 نیاز است تا امتحانات و تست هایی از فرد گرفته شود که در این بین می توان به امتحانات زیر اشاره کرد که در این مقاله سعی می شود تا ۳ عدد از این تست ها به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد و باقی تست ها نیز لیست میگردند.

Designing and Implementing Cloud Data Platform Solutions

آزمون طراحی و پیاده سازی راهکارهای پلتفرم ابری داده

کارکردن در پلتفرم فضای ابری از  مهارت هایی است که باید در دوره MCSA Server Infrastructure2019 به آن دست پیدا کرد و با استفاده از آن به کار  در پلتفرم فضای ابری مشغول شوند.

فضای ابری در ایران شاید به عنوان روشی برای محاسبات و شبکه سازی هنوز خیلی نوپا باشد ولی  در کشور های دیگر این روش به عنوان یکی از بهترین روش های پردازش موجود است که میتواند جای بسیاری از سیستم ها را بگیرد و هزینه های سرور را بسیار کمتر کند و این موضوع برای بسیاری از کارفرمایان قابل توجه بوده و همه کارفرمایان دوست دارند که هزینه کمتری برای سرور ها بدهند.

پردازش ابری یکی از نکات مهمی است که در دوره MCSA Server Infrastructure2019 باید حتما فرا گرفته شود.

Designing and Implementing Big Data Analytics Solutions

آزمون طراحی و پیاده سازی راهکار های آنالیز بیگ دیتا (داده های حجیم)

امروزه پردازش داده های حجیم یا بیگ دیتا برای بسیاری از مشاغل حائز اهمیت است و میتواند نقش کلیدی را برای آینده ی کسب و کار آنها بازی کند و به همین دلیل این تست هم باید در تست های دوره MCSA Server Infrastructure2019 حضور داشته باشد تا کسی که این دوره را به پایان میرساند بتواند در تمامی جنبه ها پاسخگوی نیاز سرور باشد.

Securing Windows Server 2016

امن سازی ویندوز سرور

امنیت ویندوز سرور برای بخش آی تی از مهم ترین نکاتی است که حتما باید رعایت شود و گنجاندن این تست هم در تست های مورد نیاز دوره MCSA Server Infrastructure2019  باعث شده که این آزمون هم بسیار با اهمیت باشد و حتماً باید به آن توجه نمود.

  • Implementing a Software-Defined Datacenter
  • Designing and Implementing a Server Infrastructure
  • Implementing an Advanced Server Infrastructure
  • Configuring and Operating a Hybrid Cloud with Microsoft Azure Stack

 و در ادامه هم باقی تست های این دوره در این لیست گنجانده شده است تا بیشتر با دوره MCSA Server Infrastructure2019 آشنا شویم.

در آخر دوره MCSA Server Infrastructure2019 از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که گذراندن این دوره میتواند برای بسیاری از متخصصان به بزرگترین برگ برنده در بازار فناوری امروز شود.

                                                                                                                                                         

آشنا شوید با »
مجازی سازی
نصب فایروال

نوشتهٔ پیشین
کاملترین دوره برنامه نویسی جاوا اسکیریپت برای طراحان سایت
نوشتهٔ بعدی
دوره MS Azure چیست؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست